úprava tělesné hmotnosti

14.06.2018

mnoho z nás trápí nadváha, stále dokolečka hledáme nové účinnější diety, se stejným výsledkem. Počáteční nadšení střídá rozčarování, že ani tentokrát to nevyšlo.

Podobně jako malé dítě, které je závislé na svých rodičích a očekává, že budou uspokojeny jeho potřeby, něco uvnitř nás očekává uspokojení vnitřních potřeb. Neboť každá potřeba, která byla potlačena (odmítnuta) čeká na své naplnění. Když máme hlad, a my potlačíme potřebu najíst se, jakmile se objeví něco k jídlu, potřeba se sama automaticky přihlásí. Mnohdy si myslíme, že když něco odmítneme, přestane to existovat. To je zajímavá dětská logika. Malé děti hrají hru ... zavřu oči a nejsem vidět.

Potřeby existují nezávisle na tom, zda je respektujeme, nebo je odmítáme.

S využitím různých technik je možné, objevit potlačené potřeby a poté najít vhodný způsob pro jejich adekvátní uspokojení.

Na základě mých zkušeností s aplikací výše uvedeného postupu, se mi daří v konkrétních případech snížení hmotnosti až o 15 kilogramů v průběhu 3 měsíců, bez zvláštního úsilí.

Aby bylo možné zhubnout, MUSÍ DIETA CHUTNAT, to znamená, že si vybereme svůj vlastní způsob života, tak aby se naše tělo i duše citili šťastně.