Friday, February 23, 2018 ..:: reflexni terapie ::..   Login

vyzkum a pouziti hypnotickych stavu

 

Ing. Vojtech Lust hypnoza

Modré štěstí

 

Hathajóga pro udržení kondice a vitality

 

Ing. Eva Hladílková

 

K cvičení jógy přistupuji zejména jako k léčebnému systému, tj. jeho význam spatřuji nejen v udržení a zlepšení hybnosti kloubů, ve zpevnění a protažení svalů, ale mám na zřeteli u jednotlivých cviků jejich stimulující a harmonizující vliv na žlázy, orgány a nervy, na regeneraci a pročištění celého těla.
Jógová cvičení jsou psychosomatická – ovlivňují tělo, mysl, dech a vědomí. Jejich pomocí lze
navodit pocit tělesné pohody, vnitřní vyváženosti a harmonie.
Tím vším se posiluje zdraví.

 

 

 

Reflexologie – reflexní terapie chodidel

Reflexní terapií – stlačováním (tonizováním/hlazením) reflexních zón a plošek převážně na chodidlech lze ovlivňovat - aktivovat či tlumit - činnost jednotlivých tělesných orgánů, napomáhat odstranění některých jejich dysfunkcí s cílem dosáhnout maximálního možného ozdravení a vyrovnanosti celého organismu.
Tato terapie má zejména význam preventivní, navíc pohmatem reflexních plošek lze v mnoha případech odhadnout v předstihu začínající zdravotní problém.
Zároveň je výborným doplněním léčby běžných i vážnějších zdravotních problémů, (např.  s trávením a zažíváním, bolestí zad apod.).
Reflexní terapie je nenahraditelná pro nastartování vlastních sebeozdravných mechanismů, a lékaři ji proto doporučují jako doplněk klasické léčby.
Pro zdravé je blahodárná tím, že navrací tělo do rovnováhy, pomáhá mu zbavit se účinku stresu a napomáhá regeneraci organismu zatíženého denním shonem.
Je vynikající při bolestech zad, blokádách páteře a dalších problémech s pohybovým aparátem.

 

Pokud jste unaveni, bez energie nebo nejste ještě úplně fit po zimním období, je tato terapie nesporným přínosem pro obnovu vitality Vašeho organismu.

 

Bližší informace na telefonu 604 643 677 - Ing. Eva Hladílková

 

 

 

ZAZRAKY nedelam

Copyright 2007 - Ing. Vojtech Lust
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation