Monday, April 23, 2018 ..:: o mně ::..   Login

vyzkum a pouziti hypnotickych stavu

 

Ing. Vojtech Lust hypnoza

Narodil jsem se a vyrůstal v Českých Budějovicích. Má profesní kariéra se nejprve vydala technickým směrem. Nejprve jsem úspěšně absolvoval Západočeskou univerzitu v Plzni – obor strojírenská technologie, zaměření tváření kovů (1989), a o několik let později European Business School – obor mezinárodní management (1994). Poté jsem pracoval jako vedoucí obchodního oddělení a posléze vedoucí marketingu u telekomunikační společnosti .
 
Současně stoupal můj zájem o psychologii a tzv. práci s duší v tom nejširším slova smyslu. Výrazný vliv měly knihy o taoismu, I tingu, hermetismu, budhismu, čínské medicíně (Vladimír Ando), bioenergetice (Wilhelm Reich, Alexander Lowen), hypnoterapii (Erickson, Rossi), psychosomatice (Rüdiger Dahlke, Thorwald Dethlefsen), holotropním dýchání (Stanislav Grof), rodinných konstelacích (Bert Hellinger, Wilfried Nelles, Franz Ruppert), hlubinné psychologii (Thomas Moore), práci s procesy (Arnold Mindell) a prvotní terapii (Arthur Janov), Pesso Boyden system (Albert Pesso) a terapie rodiny (Virginia Satir)
 
Od roku 1995 jsem studoval hypnózu u PhDr. Jiřího Zíky (hypnoterapie podle Milton H. Erickson I,II,III a individualizované techniky hypnózy) od té doby ji používám jako velmi užitečný prostředek pro řešení nejrůznějších traumat a problémů. Podle mých pozorování hypnóza pomáhá při uvolnění klienta, umožňuje dostat se přes jeho obranný systém k příčinám problémů, a tak usnadnit hojení z mnohých problému.
 
Absolvoval jsem kurzy zaměřené na uzdravení naší psyché Tělo jako zdroj (Dr. Jitka Vodňanská), Holotropní dýchání (Mgr. Michael Vančura), Silvova metoda (Silva Method), Eniopsychologie (Prof. Albert (Alexej) Venediktovič Ignatěnko), Modrá alfa (Ing. Petr Velechovský), Intuice a symboly (Mgr. Petr Vladyka), bioenergetika (Dr. Rolf Jansen), One Life (Michael Barnett), rodinné konstelace (Mgr.Jaroslav Simon, Bhagat J. Zeilhofer, Jan Bílý, Radim Ress, Dr. Wilfried Nelles, Prof.Dr. Franz Ruppert), profesionální koučink (RA solution) a Sebeprojasňující trénink (Doris a Josef Grevenstette) a ve svém vzdělávání stále pokračuji.
 
Od roku 2007 se již plně věnuji tomu, co mě baví nejvíce, práci s lidmi, léčení jejich duší a malování obrazů.
 

Stěžejní aktivitou je v současné době individuální poradenství a semináře na témata:

  • hypnóza a stavy transu
  • partnerství, sexualita, rodičovství
  • zneužití, manipulace, asertivita
  • motivace, komunikace, vyjednávání
  • konstelace zaměřené na oblast: pracovní, finanční, partnerství a rodinu
  • poznání vnitřního dítěte (závislosti) a jeho cesta k dospělosti (samostatnosti)

Informace o aktuálně konaných seminářích najdete pod záložkou kalendář akcí

ZAZRAKY nedelam

Copyright 2007 - Ing. Vojtech Lust
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation